درباره ما

گروه صنعتی تینا نگین ایرانیان با تاسیس شرکت سالار شیراز به منظور تولید رب گوجه فرنگی و خیارشور  در سال 72 فعالیت خود را اغاز نمود که با ادامه گسترش فعالیت این گروه شرکت های آرین گلدشت فارس و شاداب چین و سالن ها و انبار های متعددی از جمله سردخانه به زیر مجموعه خود اضاف نمود.

این شرکت در ابتدا فعالیت خود را با تولید رب گوجه فرنگی در بسته بندی های مناسب قوطی و شیشه  با نام تجاری اندیشه آغاز نمود و در راستای تکمیل سبد محصولات خود انواع محصولات را با برندهای  زیر ارایه داده است .

برندها:

·       اندیشه

·       کامروز

·       سدکیس

در راستای تحقق اهداف خود انواع مواد غذایی کنسروی و ترشیجات و شوریجات را طی سالیان اخیر به محصولات خود اضافه نمود که این روند همچنان ادامه دارد به منظور افزایش کیفیت و بهره وری گروه صنعتی تینا نگین استفاده از خط تولید مدرن وپیشرفته و دستگاهای بسته بندی به روز را در دستور کار خود قرار داده است.

.فعالیت مستمر و پیروی از اصول باعث موفقیت تدریجی و کسب جایگاهی در کنار تولید کنندگان مواد غذایی شد. در حال حاضر روزانه بیش از دها تن تخلیه  گوجه و تولید آن به رب گوجه فرنگی را دارد و لذا در تمامی نقاط ایران نمایندگی فروش  دارد.این شرکت رقابت در بازار خارجی را جز برنامه های اساسی خود قرار داده است به نحوی که هم اکنون  صادرات به چندین  کشور را در بر دارد .

مدیریت و مجموعه صنعتی تینا نگین اساس کار خود را جلب رضایت مشتری و ارتقا کیفیت و سلامت محصولات خود قرار داده است.

 شرکت های زیر مجموعه تینا نگین:

·       شرکت سالار شیراز

·       شرکت ارین گلدشت

·       شرکت شاداب 

 

 

 

 

 

شهرآرا Agbgroup.co@gmail.com 19/6/1396
باسلام احتراما با توجه به فعالیت این شرکت جهت صادرات محصولات غذایی به کشورهای تازه استقلال یافته ،خواهشمند است لیست قیمت و کاتالوگ محصولات تولیدی بویژه رب گوجه فرنگی را به ادرس ایمیل ذکر شده ارسال فرمایید. باتشکر ،حیدری مدیر روابط عمومی
ارسال نظر
نام آدرس ایمیل
دیدگاه :